وزارت بهداشت: اظهارات دکتر مینو محرز شخصی است

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت که دکتر مینو محرز هیچ سمتی در ستاد کرونا و کمیته های وابسته به این ستاد ندارد و مسوولیت اظهاراتشان با شخص خودشان است.

وزارت بهداشت: اظهارات دکتر مینو محرز شخصی است

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، دکتر کیانوش جهانپور با اشاره اظهارات دکتر مینو محرز مبنی بر منتفی شدن واکسن فراوری مشترک ایران و کوبا گفت: سرکار خانم دکتر مینو محرز هیچ سمتی در ستاد ملی کرونا و کمیته های کشوری وابسته به این ستاد ندارند و اظهارات ایشان از صندلی عضو ستاد کرونا که متاسفانه در بعضی رسانه ها مطرح شده است و مکرر از دکتر محرز به اسم عضو ستاد کرونا یا عضو کمیته علمی کرونا نام می برند، درست نیست و ایشان هیچگونه سمتی در ستاد ملی کرونا ندارند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو اظهار کرد: بر این اساس مسوولیت اظهاراتشان با شخص خودشان است و اظهاراتشان شخصی است. متاسفانه مکرر در ماه های گذشته موارد متناقض و اظهارات و موضع گیری های غیر علمی، غیر فنی و بدون پایه و اساس از ایشان درباره واکسن ها اعم از واکسن های وارداتی و فراوری داخلی مطرح شده که طبیعتا مسوولیت این اظهارات یا شخص دکتر محرز است.

دکتر جهانپور تاکید نمود: خانم دکتر مینو محرز هیچگونه سمتی در ستاد ملی کرونا و کمیته های وابسته به ستاد ملی کرونا ندارند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "وزارت بهداشت: اظهارات دکتر مینو محرز شخصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت بهداشت: اظهارات دکتر مینو محرز شخصی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید