تعداد مبتلایان به کرونا در پکن یک رقمی شد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، برای نخستین بار از زمان شیوع موج دوم ویروس کرونا در پکن در 10 روز گذشته، مقامات بهداشتی این شهر اعلام کردند آمار مبتلایان به این ویروس در روز گذشته به 9 نفر کاهش یافته است.

تعداد مبتلایان به کرونا در پکن یک رقمی شد

این تعداد بیمار مبتلا به کرونا در مناطق فنگ تای، هایدین، شیچنگ و چائویانگ شناسایی شده اند گزارش ها همچنین حاکی است دو مشکوک و 5 ناقل خاموش هم روز گذشته شناسایی شده اند.

در عین حال مقامات بهدشت چین بیان کردند در شبانه روز گذشته 18 مبتلا به کرونا در سراسر این کشور شناسایی شده اند که 11 مورد آنها بومی و 7 مورد هم افرادی بودند که از خارج وارد چین شده اند از مبتلایان بومی 9 تن در پکن و دو تن در استان خبی گزارش شده است.

این کمیسیون با اشاره به اینکه روز گذشته 7 بیمار ناقل خاموش هم در سراسر چین شناسایی شده است بیان کرد تعداد کل مبتلایان به کرونا در چین تا اکنون به 83 هزار و 396 تن و تعداد فوت شدگان هم به چهار هزار و 114 تن رسیده است.

گزارش ها حاکی است به دنبال شیوع موج دوم ویروس کرونا در پکن از 22 خرداد، 2 میلیون و 300 هزار نفر تا کنون در این شهر آزمایش کرونا داده اند.

در موج دوم کرونا افزون بر 240 تن در پکن به کرونا مبتلا شده اند که کوچکترین آنها یک نوزاد یک ساله و بزرگترین یک فرد 56 ساله بوده اند همزمان 40 ناحیه مسکونی در پایتخت در قرنطینه و تحت تدابیر شدید تردد است و از کلیه ساکنان آن خواسته شده است برای جلوگیری از انتقال ویروس به دیگران به هیچ وجه از منازل و مجتمع ها خارج نشوند.،ایرنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "تعداد مبتلایان به کرونا در پکن یک رقمی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مبتلایان به کرونا در پکن یک رقمی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید