پیش بینی شرایط جوی آخر هفته کشور

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، یک کارشناس سازمان هواشناسی به آنالیز شرایط جوی آخر هفته کشور پرداخت.

پیش بینی شرایط جوی آخر هفته کشور

میزان: فریبا گودرزی در مورد شرایط آب و هوایی آخر هفته کشور بیان نمود: برای امروز و فردا در بعضی مناطق شمال غرب و سواحل دریای خزر رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی پیش بینی می گردد.

وی اضافه کرد: انتظار می رود امشب در جنوب سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، ارتفاعات استان های قزوین، البرز، تهران، سمنان، مازندران و کرمان رگبار های پراکنده و رعد وبرق و وزش باد اشته باشیم.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در سه روز آینده نوار شرقی کشوربه ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات از روز وزش بادهای شدید همراه با گرد و غبار را دارد.

گودرزی ضمن بیان اینکه روز آدینه وزش بادهای شدید همراه با گرد و غباربرای مناطق شمال و جنوب دور از انتظار نیست،بیان کرد: برای آخر هفته آب های خلیج فارس مواج است.

وی در مورد شرایط جوی اخر هفته استان تهران گفت: بعد از ظهر امروز به ویژه در شهر های جنوبی استان وزش باد همراه با گرد و غبار پیش بینی می گردد و در ارتفاعات این استان احتمال بارش های پراکنده و خفیف وجود دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دمای امروز تهران 34 درجه سانتی گراد است که نسبت به دیروز با 2 درجه افزایش دما همراه بوده است.

منبع: توریسم آنلاین

به "پیش بینی شرایط جوی آخر هفته کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط جوی آخر هفته کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید