پیشروی ارتش سوریه در حماه؛ دو روستا آزاد شد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، ارتش سوریه در ادامه پیشروی خود در شرق صحرای السلمیه در استان حماه پیروز شد روستاهای الروضة و جنى العلباوی را آزاد کند.

پیشروی ارتش سوریه در حماه؛ دو روستا آزاد شد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ آقای رضایی، ارتش سوریه و نیروهای همپیمانش در شرق صحرای السلمیه در استان حماه پیشروی کردند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که نیروهای ارتش سوریه پیروز شدند روستاهای الروضة و جنى العلباوی را که تحت اشغال گروه های تروریستی قرار داشت، آزاد نمایند.

یک منبع میدانی حاضر در ارتش سوریه گفت که این دو روستا در حال حاضر پاکسازی شده و ارتش سوریه در حال تثبیت مواضع خود در شمال غرب حماه است.

به گزارش المیادین، نیروهای ارتش سوریه بیشتر در حال تثبیت مواضع خود در روستای طنجره هستند؛ روستایی که ارتش سوریه اخیرا آن را از تروریستها پس گرفت.

شماری از عناصر ائتلاف تروریستی حرس الدین در محور طنجره، اخیرا به مواضع ارتش سوریه حمله کردند که نیروهای سوری این حملات را دفع کردند.

تروریستها قصد داشتند با استفاده از حربه خودروهای بمب گذاری شده و عناصر انتحاری، به دو مقر ارتش سوریه در طنجره و الفطاطره حمله نمایند که ناکام ماندند.

نیروهای ارتش سوریه به تازگی الفطاطره و روستای المناره واقع در منطقه سهل الغاب در شمال غرب حماه را آزاد کردند. این روستاها تحت اشغال تروریستهای الحزب الترکستانی قرار داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیشروی ارتش سوریه در حماه؛ دو روستا آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشروی ارتش سوریه در حماه؛ دو روستا آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید