مورخ برجسته روس پس از کشتن دانشجوی دخترش بدنش را تکه تکه کرد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، محاکمه یک مورخ برجسته روس که به کشتن یکی دختر دانشجوی سابقش و تکه تکه کردن بدن او و انداختن آن به رودخانه متهم است، روز دوشنبه 20 آبان در دادگاهی در سنت پترزبورگ آعاز شد.

مورخ برجسته روس پس از کشتن دانشجوی دخترش بدنش را تکه تکه کرد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی به نقل از سی ان ان، اولگ سوکولوف، 63 ساله که استاد مشهور دانشگاه دولتی سنت پترزبورگ روسیه است و متهم به قتل آناستازیا یشچنکو، دختر دانشجوی سابقش است، دو روز پیش از رودخانه مویکا در مرکز شهر تاریخ سنت پترزبورگ از رودخانه بیرون کشیده شد، در حالیکه کوله پشتی همراهش حاوی یک جفت بازوی بریده شده و یک سلاح دستی بود.

مقامات پلیس می گویند جنازه قطعه قطعه شده یشچنکو 24 ساله را د رآپارتمان سوکولوف پیدا نموده اند.

سوکولوف روز دوشنبه خطاب به قاضی گفت: به شدت پشیمانم.

او گفت پنج سال با قربانی زندگی نموده است و قرار بوده او با ازدواج کند. او توضیح داد که چگونه بر سر فرزندانش از ازدواج قبلی با یشچنکو مشاجره داشته است.

یشچنکو که اهل شهر کراسنادور در جنوب روسیه بود، برای تحصیل به سنت پترزبورگ آمده بود به عنوان پژوهشگر با سوکولوف کار می کرد.

مقامات پلیس می گویند همچنین درباره این گزارش های رسانه ها که سوکولوف بعضی از دانشجویان را می زده است، تحقیق می نمایند.

سوکولوف متخصص تاریخ نظامی فرانسه و استاد بخش تاریخ مدرن و معارض در دانشگاه دولتی سنت پترزوبورگ است. او اغلب در کلاس های با یونیفرم های دوران ناپلئون ظاهر می شد و مشاور تهیه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی تاریخی و دارنده عالیترین نشان فرانسه، لژیون دونور است.

  • قتل چگونه رخ داد

سوکولوف ظاهرا پس از ارتکاب قتل قصد داشت خودکشی کند، هنگام نمایش ویدئویی از یک دوربین مراقبت که او را در حال انداختن اعضای بدن معشوقه اش به داخل رودخانه نشان می داد به گریه افتاد.

رسانه های محلی روسیه می گویند دختر قربانی در یک تماس تلفنی با گریه به برادرش گفته بود که سوکولوف به علت اینکه او می خواست به مهمانی تولد دوستش برود، دچار حسادت شده بود و او را از آپارتمانی که با هم در آن زندگی می کردند، بیرون انداخته بود. او در این مکالمه به برادرش گفته بود که برای جمع کردن چیزهایش به آنجا باز می شود.

گزارش پلیس حاکی از آن است سوکولوف با یک تفنگ لوله کوتاه چهار بار از جمله به سر دختر شلیک نموده بود و بعد سر و دست ها و پاهای او را بریده بود. به گفته پلیس او بازوهای مقتول را درون کوله پشتی جا داده بود و قصد داشت آن را به درون رودخانه مویکا بیندازد که تصادفا به درون این رودخانه یخ زده افتاد و در نهایت پلیس او را نجات داد.

سوکولوف در دادگاه ارتکاب قتل را پذیرفت و گفت قصد داشته است بعدا در یک محل توریستی مشهور در سنت پترزبورگ در حالیه لباس ناپلئون را پوشیده است، خودشی کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مورخ برجسته روس پس از کشتن دانشجوی دخترش بدنش را تکه تکه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورخ برجسته روس پس از کشتن دانشجوی دخترش بدنش را تکه تکه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید