مصطفی دنیزلی از تراکتور جدا شد، شیخ لاری سرمربی جدید سرخپوشان

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، مصطفی دنیزلی پس از توافق با مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور از این تیم جدا شد. اواخر خرداد ماه سال جاری، مصطفی دنیزلی راهنمایی تیم فوتبال تراکتور را برعهده گرفته بود که این سرمربی توانست تا خاتمه هفته سیزدهم 18 امتیاز کسب کند. احد شیخ لاری به عنوان مربی موقت جای این مربی ترک تبار را گرفت.

مصطفی دنیزلی از تراکتور جدا شد، شیخ لاری سرمربی جدید سرخپوشان

براساس اعلام باشگاه تراکتور، باتوجه به فشردگی مسابقات، در حال حاضر تا زمان انتخاب سرمربی جدید، راهنمایی فنی تراکتور به احد شیخ لاری سرپرست تیم تراکتور سپرده شده است.

دنیزلی چندی پیش نیز به دلایل مسائل شخصی درخواست جدایی از تراکتور را داده بود.

لازم به ذکر است، احد شیخ لاری دارای مدارک مربیگری لیسانس جامع بین المللی مربیگری حرفه ای از فدراسیون فوتبال انگلستان، گواهی نامه بین المللی مربیگری حرفه ای از فیفا تحت نظر فیلیپ ردون و لیسانس A بین المللی مربیگری حرفه ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا و اروپا هست و طی سال های 79 تا 82 به عنوان دستیار و در فصل 86 - 87 نیز به عنوان سرمربی راهنمایی تراکتور را برعهده داشت. همچنین شیخ لاری از ابتدای فصل جاری به عنوان سرپرست در کنار تراکتور حضور دارد.

خبر کنار گذاشتن مصطفی دنیزلی از سرمربیگری تیم فوتبال تراکتور درحالی ظهر امروز شنبه روی خروجی سایت این باشگاه نهاده شد که صادقیان مدیرعامل این باشگاه صبح امروز در تبادل نظر با وبلاگ آقای رضایی تاکید نموده بود این باشگاه برنامه ای برای تغییر دنیزلی ندارد!

منبع: خبرگزاری مهر

به "مصطفی دنیزلی از تراکتور جدا شد، شیخ لاری سرمربی جدید سرخپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفی دنیزلی از تراکتور جدا شد، شیخ لاری سرمربی جدید سرخپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید