مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چابهار مدیر نمونه شد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، علی بامری مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بندری چابهار با کسب امتیاز 100 ارزیابی عملکرد از سوی فرماندار به اسم مدیر نمونه شهرستانی در سال 99 معرفی گردید.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چابهار مدیر نمونه شد

به گزارش از ، روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان، مهندس علی بامری مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بندری چابهار با کسب امتیاز 100 ارزیابی عملکرد از سوی فرماندار به اسم مدیر نمونه شهرستانی در سال 99 معرفی گردید.

در متن تقدیر رحمدل بامری فرماندار چابهار خطاب به مهندس بامری مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان آمده است: گام نهادن در راستا شکوفایی، عمران و عمران و آبادانی منطقه مرهون سعی و کوشش انسان هایی است که با تعهد و بهره گیری از علم و مدیریت به عرصه مبارزه با مسائل قدم نهاده و تهدیدات را به فرصت تبدیل و موانع و مسائل موجود بر سر راه توسعه کشور را با بکار گیری تجربه و خلاقیت هموار می سازند.

در بخشی دیگری از این لوح تقدیر چنین آمده است: در سالی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب سال جهش فراوری نامگذاری شده از کوشش و اهتمام جنابعالی و تمامی همکارانتان در این زمینه صمیمانه تشکر و قدردانی کرده و از درگاه خداوند توفیق روز افزون شما در جهت تداوم خدمت به جامعه اسلامی را مسئلت می نمایم.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چابهار مدیر نمونه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چابهار مدیر نمونه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید