قدرت عضلات خود را در خانه اندازه گیری کنید

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، با تنها دستگاه اندازه گیری دقیق میزان چربی در بدن Skulpt، عضلات بدنتان را در خانه آنالیز کرده و برنامه های شخصی برای سوزاندن چربی و عضله سازی را دریافت کرده و با در پیش دریافت آنها عضلاتی متعادل و قوی بسازید.

قدرت عضلات خود را در خانه اندازه گیری کنید

این فناوری مناسب ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات شنا، وزنه برداری و تمرین قدرتی طراحی و ساخته شده است تا بدون مراجعه به مربی و تنها در خلوت خانه کیفیت عضلات بدن خود را اندازه گیری کنند.

این سیستم که تنها دستگاه شخصی برای اندازه گیری صحیح قدرت و کیفیت عضلات به شمار می رود، با فعال شدن 24 گروه مختلف از عضلات بدن را آنالیز کرده و تقارن و عدم تقارن ماهیچه ها را برای داشتن عملکردی بهتر تشخیص می دهد. این دستگاه با بهره گیری از هوش مصنوعی میزان چربی انباشته شده و قدرت نسبی عضلات را اندازه گیری کرده و اطلاعات و داده های ثبت شده را از طریق یک اپلیکیشن به تلفن همراه کاربر ارسال می کند.

این سیستم ضد آب، با نزدیک شدن به عضلات و بخش های مختلف بدن، کار آنالیز را شروع کرده و میزان چربی های انباشته شده در بخش های مختلف بدن را اندازه گیری می کند. کاربران برای بهره گیری از این دستگاه باید اپلیکیشن ویژه این فناوری را در تلفن همراه خود با سیستم های (Androidو iOS) نصب کرده و با نزدیک کردن آن به عضلات و بخش های مختلف بدن و در کمترین زمان ممکن قدرت عضلات و میزان چربی های انباشته شده در بدن خود را ارزیابی کنند.

این فناوری علاوه بر این برنامه های تمرین شخصی برای عضله سازی و افزایش قدرت ماهیچه ای را از طریق بلوتوث به کاربر ارسال کرده و راهکارهای بسکمک را برای داشتن تناسب اندامی ایده آل ارائه می دهد. این سیستم همچنین نقاط ضعف عضله سازی را برای ورزشکاران پرورش اندام نشان داده و آنها را برای داشتن عضلاتی متعادل کمک می کند. این دستگاه در حال حاضر در وب سایت های عمومی با قیمتی برابر 79 دلار به فروش می رسد.

منبع: ایران آنلاین

به "قدرت عضلات خود را در خانه اندازه گیری کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدرت عضلات خود را در خانه اندازه گیری کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید