فوری؛ کریم باقری دستیار دراگان اسکووچیچ شد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، تهران (پانا) - باشگاه پرسپولیس با حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال ایران به عنوان دستیار دراگان اسکووچیچ موافقت کرد.

فوری؛ کریم باقری دستیار دراگان اسکووچیچ شد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از کمیته روابط عمومی، با پیشنهاد رسمی از سوی فدراسیون فوتبال و موافقت مدیریت باشگاه پرسپولیس و با هماهنگی کادرفنی، کریم باقری برای مدتی کوتاه، در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان حضور پیدا می نماید تا در راه صعود به جام جهانی در کنار دراگان اسکوچیچ فعالیت کند.

بعد از آن که پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسید، آنالیز تمام ابعاد این پیشنهاد در دستورکار نهاده شد. در این جهت، از یحیی گل محمدی نیز نظرسنجی شد و بنا به مصلحت اندیشی ملی، یاری به تیمی که متعلق به 85 میلیون نفر ایرانی است و نگاه ملی که همه پرسپولیسی ها در طول تاریخ به فوتبال کشورمان داشتند، به صورت موقت و تنها تا سرانجام دور مقدماتی انتخابی جام جهانی، باقری به عنوان دستیار اسکوچیچ به کادرفنی تیم ملی اضافه می گردد.

لازم به ذکر است تیم ملی کشورمان روز 13 خرداد مقابل هنگ کنگ، روز 17 خرداد برابر بحرین، 21 خرداد مقابل کامبوج و در نهایت سه شنبه 25 خرداد ماه با عراق در گروه سوم رقابت های انتخابی جام جهانی بازی خواهد نمود و بعد از اتمام این چهار مسابقه، کریم باقری به همراه محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی ترابی، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری از اردوی تیم ملی به تمرینات پرسپولیس بازمی گردند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فوری؛ کریم باقری دستیار دراگان اسکووچیچ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوری؛ کریم باقری دستیار دراگان اسکووچیچ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید