فارس من، تصمیم گیری درباره تعویق برگزاری آزمون دکتری با کمیته ملی مقابله با کروناست

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، مدیرکل روابط عمومی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: ستاد مقابله با کرونا براساس شرایط کشور درباره به تعویق افتادن آزمون ها تصمیم گیری می نماید و اگر احتیاج باشد به سازمان سنجش آموزش کشور این مساله را اعلام می نماید.

فارس من، تصمیم گیری درباره تعویق برگزاری آزمون دکتری با کمیته ملی مقابله با کروناست

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آقای رضایی، بعضی کاربران وبلاگ آقای رضایی با ثبت سوژه در سامانه فارس من خواهان تعویق آزمون دکتری با توجه به شیوع کرونا شدند.

این کاربران نوشته اند: با توجه به شیوع روزافزون ویروس واگیر کرونا و نزدیک بودن آزمون دکتری در چند هفته دیگر، شرایط برای حضور داوطلبان در جلسه آزمون بسیار سخت و خطرناک است، لذا خواهشمندیم برای تعویق آزمون دکتری جهت حفظ سلامتی داوطلبان و خانواده هایشان، هر چه سریع تر اقدام نمایید.

در پیگیری های خبرنگار، فاطمه زرین آمیزی مدیرکل روابط عمومی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در این زمینه گفت: براساس شرایط کشور، ستاد ملی مقابله با کرونا درباره چگونگی برگزاری آزمون های این سازمان تصمیم گیری می نماید.

وی اضافه کرد: اگر لازم باشد آزمون ها به تعویق بیفتد باید از سوی ستاد مقابله با کرونا به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، تصمیم گیری درباره تعویق برگزاری آزمون دکتری با کمیته ملی مقابله با کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، تصمیم گیری درباره تعویق برگزاری آزمون دکتری با کمیته ملی مقابله با کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید