طراحی دکوراسیون اداری و سالن کنفرانس سایر مقالات

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، یکی از بخش هایی که در دکوراسیون اداری از اهمیت بالایی برخوردار میباشند سالن های کنفرانس هستند که دلایل اهمیت آنها بر کسی پوشیده نیست در اصل این سالن های کنفرانس و لابی آنها میباشند که به خوبی میتوانند پرستیژ و شخصیت کاری شما و برند و شرکت شما را به کارفرمایان و مشتریانتان منتقل نمایند در همین جهت هم است که باید در بازسازی و دکوراسیون داخلی سالن های کنفرانس خود دقت بالایی داشته باشید و به برترین شکل ممکن آن را طراحی و اجرا نمایید ، در همین جهت هم ما در شرکت دکوراسیون داخلی خبرنگاران در این مقاله به یک پروژه برتر در رابطه با دکوراسیون سالن کنفرانس میپردازیم تا ویژگی ها و جزییات آن را با هم آنالیز کنیم .

طراحی دکوراسیون اداری و سالن کنفرانس سایر مقالات

سبک طراحی داخلی سالن کنفرانس

در اولین قسمت آنالیز و طراحی داخلی یک پروژه باید سبک طراحی دکوراسیون تعیین گردد که در این مورد معمار توانسته است با سبکی مدرن و مینیمال فرم و طراحی خاص را ایجاد کند که در عین کارآمدی و زیبایی بتواند شخصیت و پرستیژ مجموعه را نشان دهد . در اصل نوع طراحی در این نوع از فضاهای اداری باید به شکلی باشد که در هین زیبایی و جذابیت اقتدار و شکوه شرکت را به میهمانان منتقل کند . که در این پروژه به خوبی رعایت شده است .

طراحی سالن لابی اداری

به طور حتم اگر طراحی دکوراسیون داخلی لابی از فضای اصلی کنفرانس بیشتر نباشد کمتر نیست ، به این علت که تمامی میهمانان شما دقایقی را برای ورود به سالن اصلی در این مکان خواهند گذراند و بعلاوه اولین برخورد آنها از فضا و دکوراسیون اداری شما در فضای لابی شکل میگیرد به همین علت هم باید دکوراسیون داخلی در همان نگاه اول شکوه خود را منتقل نماید ، به همین دلیل هم معمار توانسته است با ایجاد یک دیوار کاملا چوبی که با ورقه های چوبی پوشش داده شده است نقطه عطفی در این سالن ایجاد کند و بعلاوه در مرکز این دیوار شیشه ای عظیم قرار داده شده است که دید مناسبی را به فضای کنفرانس ایجاد میکند که این کار باعث ایجاد حس شفافیت و صداقت را در میهمانان ایجاد میکند .

طراحی سالن کنفرانس

حال باید بپردازیم به فضای اصلی در این نوع از اجرای دکوراسیون اداری که با اهمیت ترین بخش این مقاله محسوب میگردد . بهتر است از فضای انتهایی که مخصوص وبلاگ آقای رضایی و در مجاورت سالن لابی است آغاز کنیم به همین علت هم با همان چوب هایی که در فضا لابی استفاده شده بود برای این بخش استفاده شده است در اصل طراحی این بخش کاملا توانسته است بدون قطع بصری نامناسب فضای وبلاگ آقای رضایی را از دیگر بخش ها جدا نماید و کنتراستی مناسب را در فضای داخلی ایجاد کند ، البته هارمونی مناسبی بین این چوب ها و میز کنفرانس ایجاد شده است .

یکی دیگر از بخش های مورد توجه طراحی سقف و دیوار اصلی است که با استفاده از سقف های باریسول و کشسان طراحی و اجرا شده اند و دارای طرحی خاص هستند مخصوصا بخش دیوار کانونی و اصل که دارای فرمی مثلثی است و فوکال پوینت مناسبی ایجاد میکند بعلاوه نباید از پرده ویدئو پروژکتور غافل شویم که در سقف جانمایی شده است و در مواقف احتیاج باز و بسته میگردد . در کنار این موارد باید به طراحی نئو کلاسیک دیوارها که کاملا مینیمال هستند اشاره کنیم و با نورهای مخفی داخلشان فضایی مناسب را برای نصب بروشورها و استندها برقرار میکنند .

منبع: هیرادانا

به "طراحی دکوراسیون اداری و سالن کنفرانس سایر مقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی دکوراسیون اداری و سالن کنفرانس سایر مقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید