صدور مجوز 12 هزار متر تجاری سازی در فضاهای آموزش وپرورش استان مرکزی

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت: در شورای آموزش و پرورش استان صدور مجوز 12 هزار متر تجاری سازی در فضاهای آموزش و پرورش به عنوان یک اقدام خوب در کشور انجام شد که می تواند یک منبع درآمد برای آموزش و پرورش تلقی شود.

صدور مجوز 12 هزار متر تجاری سازی در فضاهای آموزش وپرورش استان مرکزی

سید علی آقازاده در شورای آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار کرد: فعالیت اعضای شورا در این مدت گذشته از سال خوب بوده به طوریکه بیش از 80 درصد مصوبات 6 ماهه ابتدای سال تاکنون محقق شده که نشان از عزم جدی تمام اعضای شورا برای انجام امور دارد، 5 درصد از مصوبات نیز در حال انجام و 5 درصد مربوط به مسائل اقتصادی و در حال بررسی است.

وی در خصوص پروژه مهر اضافه کرد: در رابطه با این پروژه باید ارزیابی از سطح شهرستان ها صورت گیرد، در کلانشهر اراک شهرداری و وشورای شهر در این زمینه پای کار هستند و امیدواریم توجه ویژه تری از سوی شهرداری نسبت به برخی موارد مهم ایجاد شود.

استاندار مرکزی شرح داد: راه اندازی شهرک ترافیک توسط شهردرای ها در شهرهای استان باید به عنوان یک مصوبه شاخص پیگیری شود چراکه می تواند اثرات خوبی در ارتقای فرهنگ ترافیکی و کاهش تلفات و خسارات آینده داشته باشد.

آقازاده بیان نمود: در شورای آموزش و پرورش استان صدور مجوز 12هزار متر تجاری سازی در فضاهای آموزش و پرورش به عنوان یک اقدام خوب در کشور انجام شد که این موضوع می تواند به عنوان یک منبع درآمد برای آموزش و پرورش تلقی شود.

وی در خصوص واگذاری سالن ورزشی 22 بهمن اراک به آموزش و پرورش گفت: این سالن ظرف سه ماه آینده به آموزش و پرورش تحویل داده می شود و امیدواریم که در سال 99 تخریب و به یک سالن خوب و مجهز و مدرن توسط خیرین تبدیل شود.

استاندار مرکزی گفت: همچنین امیدواریم با افزایش ردیف های عمرانی آموزش و پرورش در استان شاهد یک جهش خیلی خوب در افزایش فضای آموزش و پرورش به صورت سرانه دانش آموزی باشیم.

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: نگاه سازمان برنامه ریزی در کشور باید به آموزش و پرورش تغییر کند چراکه اگر آموزش و پرروش به جایگاه واقعی خود نرسد آثار آن در بخش های اقتصادی و اجتماعی نمایان خواهد شد.

سیدمهدی مقدسی بیان نمود: اخیرا وزارت آموزش و پرورش پیشنهاداتی برای کمک به دولت ارائه داد که در مجلس نیز به تصویب رسید، اما این موارد کافی نیست و نیاز است در برنامه های بعدی نگاه کل سازمان برنامه و بودجه به آموزش و پرروش تغییر یابد تا بتوان اعتبارات بهتری را به استان ها تخصیص داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صدور مجوز 12 هزار متر تجاری سازی در فضاهای آموزش وپرورش استان مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز 12 هزار متر تجاری سازی در فضاهای آموزش وپرورش استان مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید