خبرنگاران یک نفر به دلیل برق گرفتگی در آران و بیدگل جان باخت

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، کاشان- خبرنگاران- سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل گفت: فردی که هنگام سرویس آبسردکن برقی دچار حادثه شده بود، در اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد.

خبرنگاران یک نفر به دلیل برق گرفتگی در آران و بیدگل جان باخت

مصطفی قربانی روز جمعه در گفت وگو با وبلاگ آقای رضایی اظهارداشت: در پی تماس مردمی حدود ساعت 11 امروز با مرکز اورژانس آران و بیدگل مبنی بر حادثه برق گرفتگی در منطقه فیض آباد، یک دستگاه آمبولانس همراه با تیم تکنسین پزشکی از مرکز 115 نوش آباد به محل اعزام شدند.

وی گفت: مرد 60 ساله آران و بیدگلی هنگام سرویس آبسردکن برقی در زیارتگاه فیض آباد دچار برق گرفتگی شده بود که با وجود تلاش نیروهای درمان، فرد آسیب دیده بر اثر برق گرفتگی شدید جان خود را از دست داد.

سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل افزود: فرد دیگر حاضر در محل حادثه هم، هنگام رهاسازی فرد فوت شده از برق گرفتگی، دچار مصدومیت شده بود که پس از اقدام های اولیه به بیمارستان سیدالشهداء آران و بیدگل اعزام شد.

وی یادآور شد: برق گرفتگی از حادثه های شایعی است که آمار آن به تدریج در این سال ها همگام با صنعتی شدن افزایش یافته است و افراد زیادی به علت رعایت نکردن مسایل ایمنی هنگام دست زدن به لوازم برقی و خانگی دچار آسیب شدند.

شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از 103 هزار نفر در فاصله نزدیک به 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران یک نفر به دلیل برق گرفتگی در آران و بیدگل جان باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یک نفر به دلیل برق گرفتگی در آران و بیدگل جان باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید