خبرنگاران ملی پوش پارا دو و میدانی: تمریناتم آنلاین و زیر نظر مربی بود

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، تهران- خبرنگاران- ملی پوش پارادوومیدانی ایران با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا بر عملکرد او تاثیر گذاشته است گفت: در 2 ماه گذشته تمامی تمریناتم انفرادی بود و مربی به طور آنلاین بر آن نظارت داشت.

خبرنگاران ملی پوش پارا دو و میدانی: تمریناتم آنلاین و زیر نظر مربی بود

مهدی اولاد روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ آقای رضایی با اشاره به تاثیر شیوع ویروس کرونا بر روی تمریناتش گفت: از اوایل اسفند سال 1398 در اردوی آماده سازی کیش بودیم این اردو زیر نظر کمیته ملی المپیک برگزار می شد و تا اواخر اسفند ادامه داشت؛ اما در اواخر آن ماه شیوع و فراگیری ویروس کرونا موجب تعطیلی تمامی برنامه ها شد و ما مجبور بودیم به صورت انفرادی تمرینات را در خانه یا باشگاه های خصوصی دنبال کنیم.

وی با اشاره به سبک تمریناتش در دوران قرنطینه خانگی اعلام کرد: پس از دستور ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمام اردوهای آماده سازی تعطیل شد و من از طریق یکی از دوستانم که باشگاه داشت کارهای بدن سازی را رعایت مسائل بهداشتی انجام می دادم. همچنین با هماهنگی شهرداری تهران زمینی در اختیار من قرار گرفت تا پرتاب هایم را انجام دهم. در این مدت تمام کار بر عهده خودم بود.

دارنده مدال طلای قهرمانی جهان ادامه داد: در جریان تمرینات انفرادی مربی به طور آنلاین بر عملکردم نظارت داشت و تمام دستورات تمرینی را از او می گرفتم. الان در سطح آمادگی نسبی قرار دارم اما تعطیلی دو ماه اردوی منظم بر روی عملکردم تاثیر گذاشته است. قرار بود خردادماه به یک مسابقه خارج از کشور اعزام شوم تا از شرایط رقابت دور نباشم اما تمام مسابقات آسیایی و جهانی تعطیل است. پیشنهاد دادم تا یک مسابقه رکوردگیری انجام شود و توانایی هایم در آن مسابقه محک بخورد.

این ملی پوش پارادوومیدانی اضافه کرد: در گروه طلایی های کمیته ملی پارالمپیک قرار دارم و برنامه این است که از خردادماه یک اردو در شهرستانی با شرایط سفید برای ما برگزار شود. امیدوارم شرایط کشور و شیوع ویروس کرونا به گونه ای باشد تا در آینده بتوانیم به راحتی و بدون استرس برنامه ها را دنبال کنیم.

وی در پایان گفت: مبلغی که برای ورزشکاران شانس مدال طلا در نظر گرفته شده از سوی کمیته ملی پارالمپیک پرداخت می شود و قرار است تا زمان پارالمپیک توکیو نیز ادامه داشته باشد. اگر این گونه شود دغدغه ورزشکاران کمتر خواهد شد چون برخی از آنان منبع درآمد دیگری ندارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ملی پوش پارا دو و میدانی: تمریناتم آنلاین و زیر نظر مربی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ملی پوش پارا دو و میدانی: تمریناتم آنلاین و زیر نظر مربی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید