خبرنگاران مجیدی: ریسک بازی تهاجمی را قبول کردم

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، تهرن- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی تهاجمی ریسک بالایی می خواهد و من این ریسک را قبول کردم.

خبرنگاران مجیدی: ریسک بازی تهاجمی را قبول کردم

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، فرهاد مجیدی امروز آدینه در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر الدحیل قطر در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا گفت: مسلما بازی با تیمی که 2 ماه پیش در جام باشگاه های دنیا شرکت داشته، سخت است. در بازی قبل خیلی بهتر از الدحیل بازی کردیم. از همه نظر بهتر از آن ها بودیم. به تمام بازیکنانم افتخار می کنم که فوتبال زیبا و تماشایی را ارائه دادند چون این چیزی است که من و طرفداران استقلال دوست داریم.

وی اضافه کرد: زدن 11 گل در 3 مسابقه کار هر تیمی نیست. بعد از گذشت 2 روز هنوز برایم قابل هضم نیست که وقتی بازی 3 بر 3 بود، داور آن صحنه را پنالتی اعلام نکرد. در 25 سالی که در فوتبال بوده ام، چنین چیزی را ندیده بودم. بازی فردا مسلما سخت است و با تمام احترام به الدحیل و بازیکنانش، فردا با تمام وجود بازی می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: وقتی کاملا تهاجمی بازی می کنید، باید یک سری ریسک را هم قبول کنیم. من با تمام وجودم این ریسک را قبول نموده ام و با تمام وجودم به بازی تهاجمی ادامه می دهیم. مشکلاتی در دفاع داریم که حتما آن ها را بر طرف می کنیم.

وی در خصوص فشردگی مسابقات اضافه کرد: وقتی بازی تهاجمی ارائه می دهید، طبیعتا انرژی بیشتری مصرف می کنید. در بازی قبلی هم وقتی بازی 3 بر 3 شد، ما دنبال تساوی نبودیم. هر موقع بازیکن تعویضی را وارد زمین کردیم، همان کیفیت بازی را ارائه دادند. ما از این بابت مسئله ای نداریم چون بازیکنان ذخیره خوبی داریم که با همان سطح بازیکنان در زمین می توانند بازی نمایند.

مجیدی در خصوص اینکه آیا مهاجمان این تیم می توانند کیفیت خود را تا سرانجام مسابقات حفظ نمایند، اعلام کرد: اصلا ساختار و فرهنگ باشگاه استقلال اینگونه است. طرفداران استقلال بازی تهاجمی دوست دارند. در 3 بازی گذشته حتی یکبار نمی بینید بازیکن ما برای مصدومیت خودش را روی زمین بیاندازد. ولی در بازی با الدحیل، از دقیقه 86 تا 93، فقط 3 دقیقه و 50 ثانیه بازی کردیم. در استقلال چنین چیزهایی را نمی بینید. فوتبال تهاجمی خوب در دستور کار ماست و می خواهیم طرفدارانمان از تماشا بازی لذت ببرند. در عرصه مربیگری، هیچ مربی عاقلی قول نمی دهد ولی قول می دهم تمام تلاشم را برای استقلال و طرفدارانش می کنم.

تیم فوتبال استقلال تهران بامداد یکشنبه از ساعت 45 دقیقه بامداد در چهارمین ملاقات خود به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت. استقلال در ملاقات رفت مقابل این تیم با نتیجه چهار بر سه بازی را واگذار کرد تا از رسیدن به صدر گروه خود ناکام باشد.

در گروه سوم الدحیل قطر 7 امتیازی است و استقلال با 6 امتیاز در صندلی دوم قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مجیدی: ریسک بازی تهاجمی را قبول کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مجیدی: ریسک بازی تهاجمی را قبول کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید