جشنواره اقوام موجب رونق صنایع دستی روستاهای گلستان می شود

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، استاندار گلستان در برنامه زنده تلوزیونی برگزاری جشنواره فرهنگ اقوام را فرصتی برای رونق صنایع دستی بیش از هزار روستای استان معرفی کرد.

جشنواره اقوام موجب رونق صنایع دستی روستاهای گلستان می شود

به گزارش وبلاگ آقای رضایی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، هادی حق شناس شامگاه پنجشنبه 23 آبان در برنامه زنده صدا و سیمای گلستان گفت: از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان برای برگزاری این جشنواره با شکوه با حضور بیش از هزار هنرمند از 30 استان کشور سپاس گزاری می کنم.

او افزود: جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان که با حضور سفرا و کارداران کشور های خارجی برگزار شده است، فرصتی بی نظیر برای معرفی ظرفیت های اقوام، صنایع دستی و سوغات فراهم کرده است. همچنین محلی مفرح برای خانواده هاست.

ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان نیز در این برنامه گفت: حضور استاندار محترم در این جشنواره موجب دلگرمی همکاران ماست. همانطور که قول دادیم این جشنواره با کیفیت، استقبال و تنوع بیشتری در حال برگزاری است.

کریمی افزود: از صدا و سیمای مرکز گلستان برای همکاری و تعامل با اداره کل میراث فرهنگی برای تزریق این شور و نشاط به جامعه تشکر می کنم.

حق شناس استاندار گلستان و ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان شامگاه پنجشنبه 23 آبان در برنامه صدا و سیمای مرکز گلستان که در محل برگزاری سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان در شهرستان گرگان در حال ضبط یود، حضور داشتند.

منبع: میراث آریا

به "جشنواره اقوام موجب رونق صنایع دستی روستاهای گلستان می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره اقوام موجب رونق صنایع دستی روستاهای گلستان می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید