جزئیات تخصیص سبد لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت از طرح ویژه تخصیص سبد لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر اطلاع داد و گفت: 5 قلم اصلی شامل یخچال و یخچال فریزر، لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز و جاروبرقی بدون واسطه و با قیمت مالی در اختیار اقشار آسیب پذیر قرار می گیرد.

جزئیات تخصیص سبد لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر

به گزارش ایسنا، محمدرضا کلامی با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قرار بر این شده که زوج های جوان و به صورت ویژه مزدوجین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و زوج های جوان بازنشستگان لشگری و کشوری سبد لوازم خانگی با قیمت مالی و بدون واسطه دریافت کنند، گفت: برنامه ریزی فراوری و عرضه سبد لوازم خانگی شامل یخچال و یخچال فریزر، لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز و جاروبرقی از محل فراوریات داخلی در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه نمود: واحد های فراوریی مکلف شده اند نسبت به تحویل سبد های معین شده در طول یکسال پیش رو به تفکیک ماه و ظرفیت فراوری اقدام کنند.

وی توضیح داد: اولویت بندی زمانی دریافت سبد کالای لوازم خانگی متناسب با تاریخ ازدواج لازم است؛ ضمن اینکه قیمت، بر اساس نرخ مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوریکنندگان و بدون واسطه خواهد بود.

منبع: فرارو

به "جزئیات تخصیص سبد لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تخصیص سبد لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید