جدایی قطعی چالهان اوغلو از میلان

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، مهاجم ترک تبار تیم فوتبال میلان فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت.

جدایی قطعی چالهان اوغلو از میلان

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، طبق ادعای نشریه توتواسپورت خروج هاکان چالهانوغلو از تیم فوتبال میلان به عنوان بازیکن آزاد در تابستان امسال تقریباً قطعی است چون که این بازیکن و باشگاه نتوانسته اند بر سر رقم قرارجدید به توافق برسند و تفاوت ارقام مد نظر آنها آن قدر زیاد است که بعید است در آینده نیز توافقی حاصل گردد.

چالهان اوغلو که تا سرانجام ماه ژوئن امسال با میلان قرارداد دارد، در فصل گذشته با 10 پاس گل و 4 گلش در 33 بازی در سری A به میلان یاری بزرگی برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا انجام داد. با این حال فرایند مذاکرات او و باشگاه برای تمدید قرارداد آنطور که باید و شاید پیش نرفت چرا که مدیران باشگاه حقوقی به مراتب کمتر از رقم مد نظر بازیکن سابق بایرلورکوزن پیشنهاد کردند.

طبق گزارش توتواسپورت شانس تمدید قرارداد میان طرفین بسیار ناچیز است و چالهان اوغلو بعد از جان لوئیجی دونارونا دومین بازیکن آزادی خواهد شد که میلان را تابستان امسال ترک می نماید. او سال 2017 با قراردادی به ارزش 23.3 میلیون یورو از لورکوزن به میلان پیوست و از آن موقع تا کنون 172 بازی برای میلان انجام داده و در آنها 32 گل و 48 پاس گل داده است. اخیراً شایعه ای منتشر شده مبنی بر اینکه ممکن است باشگاه یوونتوس چهالهانوغلو را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جدایی قطعی چالهان اوغلو از میلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی قطعی چالهان اوغلو از میلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید