جان بولتون: به اظهارات بچگانه ترامپ جواب نمی دهم

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در پاسخ به اظهارات تند دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه او، سخنان ترامپ را بچگانه توصیف کرد.

جان بولتون: به اظهارات بچگانه ترامپ جواب نمی دهم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آقای رضایی، مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در یک حضور رسانه ای تازه در رسانه های آمریکایی رفتار رئیس جمهور این کشور را بچه گانه و او را یک رئیس جمهور بی کفایت خوانده است.

جان بولتون در تازه ترین حرف های خود در دفاع از کتاب خاطراتش از 17 ماه حضور در دولت ترامپ به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید، در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز اظهارات تند رئیس جمهور آمریکا را بچگانه خواند.

مایک امانوئل مجری برنامه فاکس نیوز و شب در ابتدای این مصاحبه کلیپی از اظهارات اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه جان بولتون پخش کرد و نظر بولتون را درباره این اظهارات جویا شد.

ترامپ در اظهارات اخیر خود ضمن تاختن به مشاور امنیت ملی سابقش او را اینطور خطاب قرار داد: مریض، دیوانه و کسی که مدام می خواست بمب سر مردم کشور های مختلف بیاندازد.

بولتون در جواب به سخنان ترامپ گفت: کلیپی که شما نشان دادید و همچنین بعضی چیز های دیگری که او گفته است، واقعا بچه گانه است و دون شان سِمت ریاست جمهوری است و من به آن ها جواب نمی دهم.

مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید ادامه داد: من چیزی را که واقعا در جریان دوره 17 ماهه حضورم در کاخ سفید رخ داد، نوشته ام و من این کتاب را تا آنجایی که ممکن بوده با دقت نوشته ام و مردم می توانند آن را بخوانند و خودشان درباره دونالد ترامپ قضاوت نمایند.

بولتون در ادامه با رد اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره وجود مطالب محرمانه در کتابش مدعی شد که هیچ مطلب محرمانه ای در این کتاب منتشر نشده است.

وی با رد ادعا ها درباره اینکه او به اعتماد رئیس جمهور آمریکا خیانت نموده است، اضافه نمود: من قطعا باید از خودم وفاداری نشان بدهم، اما این وفاداری را به قانون اساسی و مردم آمریکا بدهکارم و نه یک رئیس جمهور بی کفایت.

در روز های اخیر به دنبال انتشار کتاب بولتون با عنوان اتاقی که در آن رخ داد، رئیس جمهور آمریکا و مقام های دولت او بار ها به شدت از بولتون به خاطر انتشار این کتاب انتقاد نموده اند.

شخص ترامپ حتی بولتون را با واژه هایی، چون توله سگ بیمار و خائن توصیف نموده و هشدار داده که مشاور امنیت ملی سابق با انتشار این کتاب جرم مرتکب شده و باید محاکمه و زندانی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جان بولتون: به اظهارات بچگانه ترامپ جواب نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان بولتون: به اظهارات بچگانه ترامپ جواب نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید