ترامپ: زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است هشدار پلوسی درباره نپذیرفتن نتایج انتخابات از سوی ترامپ بایدن: ترامپ مانند یک بچه عمل کرد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، رییس جمهور آمریکا: بایدن در صورت پیروزی در انتخابات به دست گروهی از دیوانگان حاشیه ای و تندرو کنترل خواهد شد.

ترامپ: زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است هشدار پلوسی درباره نپذیرفتن نتایج انتخابات از سوی ترامپ بایدن: ترامپ مانند یک بچه عمل کرد

رئیس جمهور آمریکا زندگی در شهرهای تحت اداره دموکرات ها مانند شیکاگو را به دلیل آمار بالای جرم و جنایت در آن ها مانند زندگی در جهنم دانست و گفت اوضاع در آن ها از افغانستان هم بدتر است.

به گزارش وبلاگ آقای رضایی به نقل از فارس، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دیروز پنجشنبه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز فرایند افزایشی جرم و جنایت در شهرهای شیکاگو و بالتیمور را مورد انتقاد قرار داد و شرایطشان را با افغانستان و هندوراس مقایسه کرد.

ترامپ گفت زندگی در این شهرها مثل زندگی در جهنم است.

به گزارش روزنامه انگلیسی تلگراف، ترامپ شهرداران دموکرات شهرهای شیکاگو، بالتیمور، دیترویت و اوکلند و همچنین باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و جو بایدن رقیب دموکرات ترامپ و معاون رئیس جمهور سابق آمریکا را مقصر نرخ بالای قتل و جرایم خشونت بار در آن ها دانست. ترامپ گفت: شیکاگو یک نمونه است، از افغانستان هم بدتر است.

رئیس جمهور آمریکا در نشستی در ویسکانسین که یکی از ایالت های مهم در نتیجه انتخابات پیش روی آمریکاست هم توانایی صحبت کردن جو بایدن رقیب دموکراتش را زیر سوال برد و گفت نامزد دموکرات ها در صورت پیروزی در انتخابات به دست گروهی از دیوانگان حاشیه ای و تندرو کنترل خواهد شد.

او بار دیگر مسئله سن و وضع سلامتی بایدن را هم اعلام کرد و توانایی وی برای ریاست جمهوری را زیر سوال برد.

ترامپ گفت: هر وقت او صحبت می کند، نمی تواند دو تا جمله را پشت سر هم بیان کند. او حتی نمی تواند حرف بزند. او نامزدی است که این کشور را نابود خواهد کرد.

ناآرامی و تیراندازی در روزهای گذشته در شیکاگو، بزرگترین شهر ایالت ایلینوی منجر به کشته شدن 10 تن از جمله 4 کودک و جراحت دستکم 60 تن شد.

بنابر گزارش های رسانه ای اخیر، این شهر آمریکا طی 3 روز بالاترین آمار خشونت با اسلحه در سال جاری میلادی را تجربه کرد. از شب جمعه گذشته تا صبح دوشنبه به 104 نفر در سراسر این شهر شلیک شد.

این آمار از لحاظ تعداد کسانی که هدف تیراندازی قرار گرفته اند رکورد جدیدی در سال جاری محسوب می شود؛ با این حال، شمار جان باختگان در این تیراندازی ها هنوز به آخر هفته ماه مه نمی رسد. در تیراندازی های آخر هفته در ماه مه به 85 نفر در این شهر تیراندازی شد که بر اثر آن 24 نفر کشته شدند.

شیکاگو با جمعیت بیش از 9 میلیون نفر سومین شهر پرجمعیت در ایالات متحده است و پرجمعیت ترین شهر غرب آمریکاست. این شهر یکی از خشن ترین و جرم خیزترین شهرهای آمریکا محسوب می شود. پژوهشگران هنوز نتوانسته اند این پدیده را تبیین کنند. در مقاله ای که سال 2017 در اندیشکده آتلانتیک ارائه شده آمده که پژوهشگران و تحلیلگران هنوز به اجماع بر سر دلایل این موضوع نرسیده اند.

-

بیشتر بخوانید؛

منبع: عصر ایران

به "ترامپ: زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است هشدار پلوسی درباره نپذیرفتن نتایج انتخابات از سوی ترامپ بایدن: ترامپ مانند یک بچه عمل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است هشدار پلوسی درباره نپذیرفتن نتایج انتخابات از سوی ترامپ بایدن: ترامپ مانند یک بچه عمل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید