انتاریو: تا 2022 تعداد مقیم های دائم دو برابر می گردد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، استان انتاریو به تازگی اعلام نموده است که میخواهد تا سال 2022 تعداد مهاجرانی که به وسیله برنامه استانی انتاریو به آنها اقامت دائم می دهد را دو برابر کند. در امسال به وسیله برنامه مهاجرت استانی 6,650 نفر جذب شده اند که قرار است تا سال 2022 به 13,300 برسد.

انتاریو: تا 2022 تعداد مقیم های دائم دو برابر می گردد

لازم به ذکر است وزیر مهاجرت انتاریو Vic Fedeli در نامه ای رسمی که به مارکو مندیسینو وزیر نو مهاجرت کانادا ارسال نموده است خواهان این افزایش شده است. برنامه مهاجرت استانی به استان ها و منطقه ها کانادا اجازه می دهد سالانه تعداد معینی کاندید مهاجرت مالی را برای اقامت دائم انتخاب کند.

برنامه مهاجرت استانی در امسال قصد داشته است 61000 مهاجر نو را جذب کند؛ این سهمیه به وسیله اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا مشخص می گردد. سهمیه سال 2020 هم 67,800 مشخص شده است. در سال های اخیر، برنامه مهاجرت استانی انتاریو بیشترین سهمیه را در بین استان ها و منطقه ها شرکت نماینده در این برنامه داشته است.

آنگونه که برنامه مهاجرت استانی انتاریو اعلام نموده است طی چند سال گذشته سهمیه مشخص شده متناسب با احتیاج بازار کار این استان نبوده است. کارفرمایان ناامیدی خود را از اینکه محدودیت در جذب مهاجران مانع استخدام نیروی کار ماهر و با استعداد خارجی و در نهایت مانع موفقیت و رشد کسب و کارشان می گردد ابراز می نمایند. ما منتظر پاسخ از طرف دولت فدرال هستیم.

برنامه مهاجرت استانی انتاریو بعلاوه اعلام نموده است که در پی کسب خودمختاری بیشتر در خصوص انتخاب مهاجران است. اما دبیر مطبوعاتی وزیر مهاجرت کانادا گفته است که همکاری در رویکرد اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی به برنامه ریزی در سطوح مهاجرت یک اصل اساسی است.

او گفته که ما می دانیم که استان ها و منطقه ها کانادا در جذب و نگهداری مهاجران جهت رشد اقتصاد کانادا نقشی اساسی ایفا می نمایند. ما با آنها مشورت نموده ایم تا مطمئن شویم این سطح کنونی از مهاجرت احتیاجهای بازار کار آنها را بر طرف می نماید. در این بیانیه بعلاوه به برنامه مهاجرت شهری برای شهرهای کوچک و هم یک پایلوت فدرال نو که مهاجران به منطقه ها روستایی و دورافتاده انتاریو و استان ها و منطقه ها غرب کانادا می برد اشاره شده است.

منبع: ویزا موندیال

به "انتاریو: تا 2022 تعداد مقیم های دائم دو برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتاریو: تا 2022 تعداد مقیم های دائم دو برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید