استقلال مهاجم فوق حرفه ای را قبل از بازی با الهلال می خواهد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، اصغر ملکیان رییس هیات مدیره باشگاه استقلال که این روزها تلاش های زیادی را از او در این باشگاه شاهد هستیم، روز گذشته و هنگام خروج از ساختمان باشگاه گفت استقلال به زودی یک مهاجم فوق حرفه ای به خدمت خواهد گرفت که البته این اتفاق پس از بازی با الهلال رخ خواهد داد.

استقلال مهاجم فوق حرفه ای را قبل از بازی با الهلال می خواهد

خبری که ابتدا به ساکن نام سباستین جووینکو را در فکر هواداران استقلال متبادر می کند که البته این نام از سوی اصغر ملکیان نه تایید شد و نه تکذیب تا شائبه در خصوص استقلالی شدن این مهاجم ایتالیایی بیشتر شود.

در اینکه استقلال یک مهاجم فوق حرفه ای نیاز دارد کوچک ترین تردیدی نیست. نه تنها مهاجمی فوق حرفه ای و باتجربه، بلکه بازیکنانی با همین مشخصات در سایر خطوط این تیم در صورت به کار بکارگیری می توانند مفید باشند. اما این سئوال پیش می آید که چرا اقدام برای جذب چنین مهاجمی قدری دیر انجام گرفته تا این مهاجم حرفه ای بازی با الهلال را از دست بدهد.

آبی پوشان روز 22 شهریور و در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دبی به مصاف الهلال می فرایند که در صورت اضافه شدن مهاجم مد نظر رییس هیات مدیره، قطعاً شانس آبی پوشان برای پیروزی در این بازی بزرگ بالا می رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال مهاجم فوق حرفه ای را قبل از بازی با الهلال می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال مهاجم فوق حرفه ای را قبل از بازی با الهلال می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید