150 میلیارد تومان از تفاهم نامه های دانش بنیان حوزه فولاد به قرارداد تبدیل شده است

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در رویداد حوزه فولاد حدود 500 میلیارد تومان تفاهم نامه امضا شد که 150 میلیارد تومان آن به قرارداد تبدیل شده است.

150 میلیارد تومان از تفاهم نامه های دانش بنیان حوزه فولاد به قرارداد تبدیل شده است

به گزارش گروه فناوری وبلاگ آقای رضایی، علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در مراسم اختتامیه گردهمایی فناورانه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان این که از یک سال گذشته هر دو روز یک رویداد فناورانه در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده است، گفت: برخی از این رویداد ها مانند رویداد فناورانه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، یک رویداد جامع بوده است ضمن آن که برگزاری این رویداد ها بهترین فرصت برای همکاری های میان دستگاه ها و شرکت های دانش بنیان به شمار می رود.

وحدت برگزاری این رویداد را با هدف توسعه بازار و رفع نیاز های کشور ذکر کرد و یاد آور شد: این رویداد ها رویداد های مساله محور هستند و از آنجایی که قاچاق کالا و ارز و صیانت از بازار از مهمترین مسائل کشور به شمار می رود پس از تاکیدات رئیس جمهور تصمیم به برگزاری چنین رویدادی گرفته شده است.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اثرات فاجعه بار قاچاق کالا و ارز در حوزه نوآوری و فناوری خاطر نشان کرد: درحال حاضر در کشور هیچ نیازی نیست که شرکت های دانش بنیان قادر به رفع آن نباشند.

وحدت با اشاره به زیر ساخت های موجود برای توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان اظهار کرد: با وجود قوانینی مانند قانون حداکثری استفاده از توان داخل، و همچنین اخذ مصوبه از سوی سران قوا با پدیده خرید خارجی روبرو هستیم و این در حالی است که باید جلوی این اتفاق گرفته شود تا از توانمندی های شکل گرفته در کشور دفاع کنیم.

وحدت با تاکید بر این که نباید به سادگی تلاش های شرکت های دانش بنیان به فنا رود، ادامه داد: بر این اساس سیاست ما بر این است که تفاهم نامه های منعقد شده در رویداد های فناورانه تا رسیدن به قرارداد پیگیری شود.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری رویدادی در حوزه فولاد یاد آور شد: در این رویداد حدود 500 میلیارد تومان تفاهم نامه منعقد شد که با پیگیری های اجرا شده 150 میلیارد تومان از این تفاهم نامه ها به قرارداد تبدیل شده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق تفاهم نامه های منعقد شده تبدیل به قرار داد شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "150 میلیارد تومان از تفاهم نامه های دانش بنیان حوزه فولاد به قرارداد تبدیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "150 میلیارد تومان از تفاهم نامه های دانش بنیان حوزه فولاد به قرارداد تبدیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید