کاهش 3 هزار مگاواتی مصرف برق

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، خبرنگاران : سخنگوی صنعت برق گفت: اوج بار مصرف برق در هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 3000 مگاواتی روبرو شده است که به علت کاهش مصرف برق صنایع و سایر برنامه های در نظر گرفته شده صنعت برق است.

کاهش 3 هزار مگاواتی مصرف برق

به گزارش به نقل از خبرگزاری فارس؛ مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با اشاره به افزایش اندازه فراوری برق حرارتی در کشور گفت: در حال حاضر نیروگاه های حرارتی 50 هزار 600 مگاوات برق فراوری می نمایند که نسبت به روز دوشنبه شاهد افزایش 8 درصدی فراوری برق هستیم.

سخنگوی صنعت برق در بیان شرایط مصرف برق در کشور گفت: اوج بار مصرف برق در هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 3000 مگاواتی روبرو شده است که به علت کاهش مصرف برق صنایع و سایر برنامه های در نظر گرفته شده صنعت برق است.

کاهش 2000 مگاواتی مصرف برق صنایع

وی با اشاره به اندازه همکاری صنایع برای کاهش مصرف برق گفت: پیش بینی می گردد، نزدیک به 2000 مگاوات از کاهش مصرف برق رخ داده مرتبط با مسئله همکاری صنایع و برنامه های مرتبط با این بخش در نظر گرفته گردد.

رجبی مشهدی در خاتمه با اشاره تاثیر تعطیلی پنجشبنه ادارات گفت: به نظر می رسد، برنامه های در نظر گرفته شده وزارت نیرو از جمله تعطیلی پنجشنبه همه ادارات کشور تا انتهای مردادماه منجر به کاهش 1000 مگاواتی برق امروز نسبت به مدت مشابه هفته گذشته شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "کاهش 3 هزار مگاواتی مصرف برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 3 هزار مگاواتی مصرف برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید