پیشرفت 54 درصدی تصفیه خانه شهر کرند و ریجاب

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، مدیر عامل شرکت اب منطقه ای کرمانشاه گفت:پروژه های تصفیه خانه شهر کرند و ریجاب در طول مدت زمان کمتر از 4 ماه از آغاز این پروژه ها شاهد پیشرفت بیش از 54 درصدی است.

پیشرفت 54 درصدی تصفیه خانه شهر کرند و ریجاب

به گزارش خبرنگار ، درویشی مدیر عامل شرکت اب منطقه ای کرمانشاه در مورد شرایط پروژه های در دست اجراء در شهر های کرند غرب، ریجاب، و گهواره گفت: در پروژه های تصفیه خانه شهر کرند و ریجاب در طول مدت زمان کمتر از 4 ماه از شروع این پروژه ها شاهد پیشرفت بیش از 54 درصدی هستیم.

او گفت: امیدواریم در صورت تخصیص بهنگام اعتبار مورد احتیاج و درخواست شده در 22 بهمن ماه سالجاری این دو تصفیه خانه وارد مدار بهره برداری شوند.

درویشی مدیر عامل شرکت، همجنین به پروژه آبرسانی به شهر کرند اشاره و اضافه کرد: امیدواریم با توجه به پیشرفت قابل قبول و تخصص مهندسین و کارشناسان اجرائی، این پروژه را در سال آینده به بهره برداری رسانده و ضمن تامین آب شرب مورد احتیاج شهرستان کرند غرب، کمبود آب 150 خانوار از اهالی روستای سیصد دستگاه به آب شرب نیز مرتفع شود.

او گفت: حدود یک کیلومتر از مجموع 4/7 کیلومتر راستا خط انتقال پروژه فوق الذکر حفاری و عملیات لوله گذاری آن شروع شده است و مخازن 1000 و 2000 متر مکعبی آماده بهره برداری است.

او اضافه کرد: هیچ مسئله ای بلحاظ پایداری بدنه سد زمکان وجود ندارد.

درویشی در مورد آبرسانی به شهر گهواره و پیشرفت فیزیکی 82 درصدی این طرح اشاره و اضافه کرد: امیدواریم با توجه به تامین اعتبار منابع اقتصادی از محل صندوق توسعه بتوانیم در نیمه دوم سال آینده این طرح را به مرحله بهره برداری برسانیم.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پیشرفت 54 درصدی تصفیه خانه شهر کرند و ریجاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت 54 درصدی تصفیه خانه شهر کرند و ریجاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید