واکنش پرسپولیس به جلسه انصاری فرد و کالدرون؛ احضار به کمیته فنی در کار نبود

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، آقای کالدرون آمد تا در مورد شرایط تیم با آقای انصاری فرد جلسه ای برگزار کند و اینکه گفته می گردد او به کمیته فنی احضار شده صحت ندارد. معمولا این جلسات هر هفته و بعد از بازی ها برگزار می گردد و امیدواریم که دوباره پرسپولیس بتواند نتایج خوب خود را تکرار کند.

واکنش پرسپولیس به جلسه انصاری فرد و کالدرون؛ احضار به کمیته فنی در کار نبود

باشگاه پرسپولیس نسبت به جلسه امروز سرمربی این تیم با مدیرعامل باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، تیم پرسپولیس روز گذشته در یازدهمین بازی خود در لیگ برتر در تهران با یک گل مغلوب نفت مسجد سلیمان شد تا چهارمین شکست خود را تا اینجای لیگ ثبت کند. این موضوع باعث شد تا از سوی باشگاه با سرمربی تیم تماس گرفته گردد و از کالدرون درخواست شد تا صبح امروز به ملاقات مدیرعامل باشگاه برود و در مورد فرایند حرکتی پرسپولیس به انصاری فرد پاسخ دهد.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرگزاری فارس در مورد این جلسه گفت: آقای کالدرون آمد تا در مورد شرایط تیم با آقای انصاری فرد جلسه ای برگزار کند و اینکه گفته می گردد او به کمیته فنی احضار شده صحت ندارد. معمولا این جلسات هر هفته و بعد از بازی ها برگزار می گردد و امیدواریم که دوباره پرسپولیس بتواند نتایج خوب خود را تکرار کند.

وی ادامه داد: محور این جلسات برای برنامه ریزی کارهای جاری باشگاه است، چرا که ما بعد از بازی روز گذشته به سرعت باید آماده شویم و باید برای بازی روز سه شنبه مقابل نفت آبادان در شرایط خوبی قرار داشته باشیم. از شب گذشته بعضی شایعات در مورد این جلسه به راه افتاده و ذهنیت هایی برای بعضی به وجود آمده است اما اینطور نیست و ما امیدواریم که در ادامه فصل بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

منبع: عصر ایران

به "واکنش پرسپولیس به جلسه انصاری فرد و کالدرون؛ احضار به کمیته فنی در کار نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرسپولیس به جلسه انصاری فرد و کالدرون؛ احضار به کمیته فنی در کار نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید