مصاف جذاب تاسیسات دریایی تهران و هیات کیش، سپاهان در اندیشه صدرنشینی

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، هفته سوم رقابت های لیگ برتر بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار روز آدینه 17 آبان با برگزاری 4 دیدار دنبال خواهد شد.

مصاف جذاب تاسیسات دریایی تهران و هیات کیش، سپاهان در اندیشه صدرنشینی

به گزارش،هفته سوم رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان کشور فردا با برگزاری 4 دیدار پیگیری می گردد. تیم های هندبال تاسیسات دریایی تهران و هیات هندبال کیش در جزیره کیش به مصاف هم خواهند رفت. نماینده هندبال تهران برای تثبیت صدرنشینی خود احتیاج به برد در این بازی دارد و از طرف دیگر دختران جزیره کیش هم به دنبال دومین پیروزی خود هستند.

تیم های هندبال نفت و گاز گچساران و ارشیا شید طرقبه و شاندیز پس از کسب دو باخت در دو هفته متوالی مقابل هم صف آرایی می نمایند و به دنبال آنند تا نخستین پیروزی خود را کسب نمایند. در دیگردیدار این هفته هم تیم های اشتاد سازه مشهد و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در مشهد رو در روی هم قرار می گیرند. نماینده مشهد که هفته قبل در تهران مقابل تاسیسات دریایی شکست را پذیرا شد، به دنبال پیروزی در این بازی و بازپس گیری عنوان دوم جدول از نماینده اصفهان است. از طرفی فولاد مبارکه سپاهان هم برای تحقق بخشیدن به رویایی صدرنشینی برای برد به مشهد می رود. اگرچه در این راه باید تیم تاسیسات دریایی تهران مقابل هیات هندبال کیش دچار لغزش گردد.

تیم های هندبال ذوب آهن اصفهان و شهید شاملی کازرون هم در آخرین بازی در اصفهان باید به مصاف هم بروند که ذوبی ها دربی اصفهان را ناباورانه هفته قبل به همتای خود فولاد مبارکه سپاهان واگذار کردند و قصد دارند از انتهای جدول جدا شوند. از طرفی تیم شهید شاملی کازرون هم با انگیزه بازیکنان خود می تواند برجذابیت های این دیدار بیافزاید.

برنامه وساعت 4 بازی هفته سوم لیگ برتر بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار به توضیح زیر است:

هیات هندبال کیش - تاسیسات دریایی تهران (11:00)

ذوب آهن اصفهان - شهید شاملی کازرون (11:00)

نفت و گاز گچساران - ارشیا شید طرقبه و شاندیز (11:00)

اشتاد سازه مشهد - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان (13:30)

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مصاف جذاب تاسیسات دریایی تهران و هیات کیش، سپاهان در اندیشه صدرنشینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاف جذاب تاسیسات دریایی تهران و هیات کیش، سپاهان در اندیشه صدرنشینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید