عجیب ترین باغ وحش جهان

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، خبرنگاران:باغ وحش له لدو در شهر چونگ کینگ چین واقع شده است که جای انسان ها و حیوان در آن عوض شده است. در این باغ وحش عجیب و غریب مردم سوار خودروهای قفسی شکل می شوند و به محلی می فرایند که حیوانات در آن آزادانه در حرکت هستند.

عجیب ترین باغ وحش جهان

به گزارش ، در همه جای جهان مردم به باغ وحش می فرایند تا با حیوانات روبرو شوند.

حیواناتی که شاید بسیار خطرناک باشند یا به سختی بتوان آن ها را در جنگل ها پیدا کرد. همواره حیوانات درون قفس های محکم هستند و مردم به آنان می نگرند.

باغ وحش له لدو در شهر چونگ کینگ چین واقع شده است که جای انسان ها و حیوان در آن عوض شده است. در این باغ وحش عجیب و غریب مردم سوار خودروهای قفسی شکل می شوند و به محلی می فرایند که حیوانات در آن آزادانه در حرکت هستند

این باغ وحش توانسته است با این متد که انسان ها را زندانی می نماید تماشاگران بیشتری را جذب کند. در حال حاضر بلیط های این باغ وحش تا سه ماه آینده فروش رفته است. در طول جهت گاهی ممکن است یک شیر به ماشین حمله کند و هیجان گردش را بیشتر کند.

مسئولین باغ وحش ادعا می نمایند این روش می تواند هیجان بیشتری را به بازدید از حیوانات بدهد. آن ها می گویند ماشین ها کاملا محافظت شده اند و حیوانی نمی تواند به آن ها آسیب وارد کند.

منبع:باشگاه وبلاگ آقای رضایی

منبع: تسنیم

به "عجیب ترین باغ وحش جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین باغ وحش جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید