شهردار تبریز خبر داد: آغاز مجدد طرح صبح و ورزش در 35 پارک

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار تبریز صبح امروز در پارک باغ شهر تبریز دقایقی را در جمع شهروندان حاضر در طرح صبح و ورزش حضور یافت.

شهردار تبریز خبر داد: آغاز مجدد طرح صبح و ورزش در 35 پارک

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ ایرج شهین باهر در حاشیه این برنامه با اشاره ضرورت ترویج و توسعه ورزش همگانی در جامعه، گفت: نهادینه شدن ورزش های همگانی یک موضوع مهم در راستای اهداف شهرداری تبریز است اما متاسفانه از سال گذشته کرونا باعث شد تا این اتفاق نسبت به گذشته کمرنگ شود.

او ادامه داد: با این حال تلاش می کنیم با رعایت پروتکل ها و فاصله اجتماعی، در فضاهای بزرگ و باز، برنامه های توسعه ورزش همگانی اجرا شود.

شهردار تبریز عنوان کرد: در دوره فعلی مدیریت شهری نزدیک به 45 پارک افتتاح شده تا از این فضاها جهت انجام ورزش های همگانی و ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان در محلات استفاده شود.

او ادامه داد: مربیان شهرداری هر روز صبح به اجرای ورزش های همگانی در پارک ها می پردازند و ما تلاش می کنیم که این موضوع را در جامعه نهادینه کنیم.

او گفت: اجرای ورزش های همگانی هم اکنون در حدود 35 پارک شروع شده و تلاش می کنیم در دیگر پارک ها نیز برنامه های مشابه را اجرا کنیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شهردار تبریز خبر داد: آغاز مجدد طرح صبح و ورزش در 35 پارک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار تبریز خبر داد: آغاز مجدد طرح صبح و ورزش در 35 پارک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید