سرور: نشانه مثبت گرفتیم، امیری خراسانی: کیش میزبانی باشکوهی داشت

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، نخستین دوره مسابقات کبدی جوانان دنیا از 20 تا 24 آبان با حضور 13 تیم به میزبانی سالن چند منظوره المپیک کیش برگزار گردید و با قهرمانی تیم جوانان ایران به سرانجام رسید.

سرور: نشانه مثبت گرفتیم، امیری خراسانی: کیش میزبانی باشکوهی داشت

محمدتقی امیری خراسانی با اشاره به برگزاری این رویداد جهانی در جزیره کیش و رضایت تیم های شرکت کننده از حضور در ایران گفت: برای برگزاری این رویداد از ماهها قبل برنامه ریزی نموده بودیم و کوشش کردیم بهترین امکانات را در اختیار تیم های شرکت کننده قرار دهیم که خدا را شکر با رضایت کامل مهمانان همراه شد و آنها با خاطره ای خوش ایران را ترک کردند.

سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ادامه داد: برای برگزاری این رویداد جهانی فدراسیون کبدی، سازمان منطقه آزاد کیش و موسسه ورزش و تفریحات سالم و سایر ارگان ها، سازمان ها و نهادهای جزیره دست به دست هم دادند و توانستیم میزبانی شایسته ای از تیم های شرکت کننده داشته باشیم.

امیری خراسانی به رضایت تیم های شرکت کننده از حضور در جزیره کیش اشاره نمود و گفت: همانطور که علاقمندان به ورزش دیدند این مسابقات در سالنی که به زیبایی تزئین شده بود و امکانات کامل را به همراه داشت برگزار گردید و مورد استقبال و تقدیر مهمانان نهاده شد. ضمن اینکه ملاقات فینال و مراسم اختتامیه با شکوه خاصی برگزار گردید که مورد تمجید مسئولان و مهمانان نهاده شد.

وی در ادامه اعلام کرد: باید از دکتر غلامحسین مظفری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی، وزارت ورزش و جوانان و تمامی دست اندرکاران جهت برگزار گردیدن پیروز و با شکوه این رقابت ها تشکر کنم.

همچنین محمد سرور دبیرکل کنفدراسیون کبدی آسیا که برای حضور در این مسابقات به کیش سفر نموده بود در مورد میزبانی جزیره کیش گفت: خوشحالم به ایران و جزیره کیش آمدم و به نظر من این کشور پتانسیل زیادی برای برگزاری مسابقات دارد.

وی ادامه داد: این میزبانی واقعا یک نشانه مثبت برای آینده ایران است و امیدوارم دوباره به ایران برای رقابتهای بزرگتر بیایم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرور: نشانه مثبت گرفتیم، امیری خراسانی: کیش میزبانی باشکوهی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرور: نشانه مثبت گرفتیم، امیری خراسانی: کیش میزبانی باشکوهی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید