خبرنگاران صدور مجوزخاکسپاری در ماهشهر ،به شرط ارائه لیست شرکت کنندگان در مراسم

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، اهواز- خبرنگاران- فرماندار شهرستان بندر ماهشهر گفت: متولیان مراسم خاکسپاری افراد فوت شده در این شهرستان باید قبل از دریافت مجوز دفن، اسامی حداکثر 10 نفر را برای شرکت در مراسم خاکسپاری را به پلیس اطلاعات علام کنند.

خبرنگاران صدور مجوزخاکسپاری در ماهشهر ،به شرط ارائه لیست شرکت کنندگان در مراسم

به گزارش وبلاگ آقای رضایی محسن بیرانوند چهارشنبه در گفت وگوبا وبلاگ آقای رضایی بیان داشت: بر اساس دستورابلاغ شده و هماهنگی های اجرا شده در قرارگاه ستاد مقابله با بیماری کرونا، تنها در صورتی مجوز دفن برای فرد فوت شده ارائه می شود که بازماندگان وی با مراجعه به پلیس اطلاعات شهرستان نسبت به ارائه لیست حداکثر 10 نفر از شرکت کنندگان در مراسم خاکسپاری اقدام کنند.

وی تاکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف و تجمع، فرد متولی مراسم، به عنوان مخل سلامت عمومی به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

وی گفت: همچنین مسئولان آرامستان ها فقط با دریافت تعهد عدم تجمع از خانواده متوفی، اجازه برگزاریمراسم خاکسپاری را خواهند داشت .

پیش از این نیز فرماندار ماهشهر به فرماندهی انتظامی این شهرستان دستور داده بود که با توجه به اعلام شرایط فوق العاده در شهرستان ماهشهر تا پایان تیرماه و شیوع بسیار زیاد بیماری کرونا باید نسبت به اخذ تعهد از متولیان مساجد و حسینیه ها برای جلوگیری از برگزاری هرگونه مراسم ترحیم و عزاداری اقدام شود.

بر همین اساس در صورت برگزاری مراسم،افراد متولی این اماکن به عنوان متخلف و مخل سلامت عمومی به مراجع قضایی معرفی می شوند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران صدور مجوزخاکسپاری در ماهشهر ،به شرط ارائه لیست شرکت کنندگان در مراسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صدور مجوزخاکسپاری در ماهشهر ،به شرط ارائه لیست شرکت کنندگان در مراسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید