خبرنگاران حاشیه های ملاقات 2 تیم فولاد و ماشین سازی

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، اهواز - خبرنگاران - ملاقات تیم های فولاد و ماشین سازی از هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاههای ایران در اهواز برگزار گردید که این نتیجه با نتیجه 2 بر یک به سود فولاد به خاتمه رسید.

خبرنگاران حاشیه های ملاقات 2 تیم فولاد و ماشین سازی

به گزارش وبلاگ آقای رضایی فولادی ها در این هفته از رقابت ها به مصاف ماشین سازی رفتند تا فرایند بردهای خود را ادامه داده و در کورس کسب سهمیه آسیایی بمانند اما در سوی مقابل تیم ماشین سازی که در میانه جدول قرار دارند به دنبال کسب امتیاز از این ملاقات بود.

قضاوت این ملاقات بر عهده سید رضا مهدوی بود که امیررضا آشورماهانی و حمید سبحانی او را در امر قضاوت همراهی کردند همچنین این بازی بدون حضور تماشاگر و خبرنگار انجام شد.

در این ملاقات شهاب گردان، موسی کولی بالی، عارف آغاسی، مجتبی نجاریان، وحید حیدریه، احمد عبدالله زاده، محمدزبیر نیک نفس، عباس بوعذار، فرشاد احمدزاده، محمد قاسمی نژاد و لوسیانو پریرا براط فولاد به میدان رفتند.

همچنین، حامد لک، مسیح زاهدی، ادواردو دوسانتوس، فردین عابدینی، اتابک زارعی، شاهین توکلی، میلاد نوری، شاهین ثاقبی، فرید بهزادی کریمی، محمد قادری و بابک مرادی ترکیب ماشین سازی را تشکیل دادند.

حامد لک، دروازه بان ماشین سازی که در آخرین تمرین این تیم با مصدومیت روبرو شده بود، با وجود آسیب دیدگی درون دروازه تیمش مقابل فولاد نهاده شد.

فولاد با سه تغییر نسبت به ملاقات با استقلال وارد این مسابقه شد. در این بازی مجتبی نجاریان، محمدزبیر نیک نفس و عباس بوعذار جانشین صالح حردانی، محمد آبشک و حسن بیت سعید شده اند.

عزیز معبودی کاپیتان ماشین سازی به دلیل ابتلا به کرونا از حضور در این ملاقات محروم ماند.

بازیکنان 2 تیم به هنگام ورود به زمین به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی با یکدیگر دست ندادند همچنین با رعایت فاصله گذاری اجتماعی عکس دسته جمعی گرفتند.

سکوهای استادیوم شهدای فولاد خالی از تماشاگر بود. پرچم تیم فولاد روی صندلی تماشاگران مستقر بود. تمام موارد پروتکل های بهداشتی از سوی مسئولان برگزاری مسابقه به خوبی انجام شد. بازیکنان و کادر فنی 2 تیم به هنگتم ورود به زمین از تونل ضدعفونی کننده عبور کردند.

تیم فولاد خوزستان در این ملاقات 2 بازیکن غایب داشت، پاتوسی به دلیل عدم بازگشت به ایران و والی به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را مقابل ماشین سازی همراهی کند.

بازیکنان ذخیره هر 2 تیم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و در حالی که از ماسک استفاده می کردند، در صندلی تماشاگران مستقر بودند.

بابک مرادی بازیکن سابق فولاد که در این ملاقات پیراهن ماشین یازی را بر تن داشت بعد از به ثمر رساندن گل به سود ماشین سازی، به شکل عجیبی خوشحالی کرد.

داور بازی در دقایق 30 و 75 این ملاقات، به دلیل گرمای هوا و رعایت پروتکل های بهداشتی به بازیکنان 2 تیم استراحت داد.

در دقیقه 78 صحنه مشکوک به پنالتی برای ماشین سازی رخ داد ولی داور اعتقادی به برخورد توپ با دست کولی بالی نداشت و بازی را دنبال کرد که اعتراض کادر فنی ماشین سازی را به همراه داشت.

تعلل بیش از حد شهاب گردان در آغاز بازی، موجب شد تا داور 2 بار پیاپی به او کارت زرد نشان دهد و دروازه بان فولادی ها را از زمین اخراج کند.

پس از اخراج شهاب گردان و به دلیل اینکه نکونام هر پنج تعویض خود را انجام داده بود، لوسیانو پریرا درون دروازه فولاد ایستاد و لباس شماره یک گردان را بر تن کرد.

در این ملاقات فرشاد احمدزاده و لوسیانو پریرا برای فولاد گلزنی کردند.

در نیمه دوم، سرمربی تیم ماشین سازی به طور مداوم به تصمیمات داور معترض شد که از سوی داور کارت زرد دریافت کرد.

در این بازی بابک مرادی از ماشین سازی و فرشاد احمدزاده و موسی کولیبالی از داور کارت زرد دریافت کردند.

تیم فولاد خوزستان با پیروزی در این ملاقات 39 امتیازی شد و در مکان سوم جدول رده بندی نهاده شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران حاشیه های ملاقات 2 تیم فولاد و ماشین سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حاشیه های ملاقات 2 تیم فولاد و ماشین سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید