حسن رنگرز: لیگ کشتی باید در بازه زمانی طولانی تری برگزار گردد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، پیکارهای لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور شب گذشته با قهرمانی تیم بازار بزرگ ایران به پایان رسید. پیکارهای مرحله نهایی این دوره از مسابقات نیز به میزبانی یزد برگزار گردید که البته این شهر صندلی چندان قابل ملاحظه ای در کشتی ایران ندارد.

حسن رنگرز: لیگ کشتی باید در بازه زمانی طولانی تری برگزار گردد

به همین دلیل حسن رنگرز مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در انتها رقابتهای لیگ برتر گفت: قطعا میزبانی یزد از رقابتهای نهایی لیگ برتر را باید به فال نیک گرفت که این موضوع می تواند نقطه عطفی برای کشتی این شهر باشد. البته این مساله به نوعی چراغ راه برای استانهایی که صندلی فنی قابل توجهی در کشتی ایران ندارند تلقی خواهد شد و این استانها می توانند با میزبانی رویداد مهم و معتبر، استارت ورود به عرصه کشتی را بزنند.

وی اضافه نمود: امیدوارم برگزاری این رقابتها به گونه ای باشد که شاهد ورود نونهالان و نوجوانان و آینده سازان به کشتی فرنگی در یزد باشیم. به هر حال احساس ما این است که باید دورنمای روشنی را پس از این میزبانی یزد برای این شهر متصور شویم.

رنگرز در مورد لیگ کشتی فرنگی نیز گفت: جمع بندی من از این دوره از مسابقات این است که لیگ به لحاظ کمی و کیفی رشد محسوس و فرایند سازنده ای داشت. از نظر اعتبارات ریالی سرمایه گذاری تیمهای شرکت کننده هم می توان مجموع فرایند را مثبت ارزیابی کرد. البته کاستی ها و نقدهایی هم وجود داشت که سازمان لیگ باید نقاط آسیب و تهدید را شناسایی و برای دوره های بعدی رفع کند. در نهایت امیدوارم سال آینده لیگی داشته باشیم که نظر همه را از هر لحاظ تامین کند.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در انتها گفت: لیگ کشتی فرنگی سال جاری بنا به دلایلی با فشردگی و تراکم برنامه برگزار گشت که به واقع خارج از اراده ما بود. باید کوشش کرد لیگ سال آینده را در یک بازه زمانی طولانی تر برگزار کنیم تا همه بتوانند از مبارزات قهرمانان لذت ببرند. ضمن اینکه سرمایه گذاران و تیم های شرکت کننده نیز علاقه بیشتری به برگزاری لیگ در بازه زمانی طولانی تری دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حسن رنگرز: لیگ کشتی باید در بازه زمانی طولانی تری برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن رنگرز: لیگ کشتی باید در بازه زمانی طولانی تری برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید