برنامه های تلویزیون همگی استودیویی و شبیه هم شده اند

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، مجری باسابقه تلویزیون گفت: درست نیست که همه برنامه ها به سمت استودیویی شدن و یکجور شدن رفته اند، برنامه ها باید در تلاش برای کیفیت خود باشند آنهم زمانیکه این همه رقیب داخلی، خارجی و مجازی وجود دارد.

برنامه های تلویزیون همگی استودیویی و شبیه هم شده اند

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ آقای رضایی، اقبال واحدی، مجری باسابقه تلویزیون در گفتگو با دانشجو اعلام کرد: متاسفانه تلویزیون گاه با ساخت برنامه هایی که انگار شبیه یکدیگر هستند، به نوعی رقیب خودش شده است.

وی اضافه کرد: این یک ایراد به دوستان همکارم خودم است؛ شیوه مناسبی نیست که همه به سمت استودیویی شدن و یکجور شدن رفته اند. مخاطب وقتی کانال ها را عوض می کند و با چیزی جز برنامه های یک شکل برخورد نکند، از تلویزیون خسته می شود.

با این همه رقیب، باید هم کیفیت را بالا برد

واحدی که در سری جدید برنامه صبح بخیر ایران حضور ندارد، اضافه کرد: امیدوارم این برنامه و برنامه های این شکلی که تعدادشان هم کم نیست، در تلاش برای کیفیت خود باشند آنهم زمانی که این همه رقیب داخلی و خارجی و برنامه های مجازی وجود دارد.

این مجری باسابقه همچنین گفت: وقتی همه برنامه ها شکل دولتی داشته باشند این جور کم کاری ها هم از سر بی دغدغه گی ممکن است ایجاد شود؛ این اعتقاد را دارم که ورود برنامه سازان خصوصی می تواند کیفیت تولیدات را هم بالا ببرد.

یک برنامه ویژه همه مناطق و فرهنگ های ایرانی

واحدی در عین حال با اشاره به تازه ترین فعالیت های خود در تلویزیون اعلام کرد؛ ما به تازگی برنامه هنرستان ایران زمین را کلید زده ایم که قرار است از شبکه شما در کنداکتور هفتگی سیما قرار گیرد.

وی اضافه کرد: این برنامه هم یک جور ایرانگردی است و هم می تواند معرفی کار و تلاش برای آینده بچه های کشورمان باشد و در عین حال می تواند میان فرهنگ های مختلف بیشتر ایجاد وحدت کند.

واحدی اینگونه تأکید کرد: ما در هنرستان ایران زمین بصورت اردو های خانوادگی به جا های مختلفی می رویم و با این شیوه دست به معرفی مناطق ایران خودمان و موضوعات تاریخی، اجتماعی و فرهنگ مناطق می زنیم.

می رویم که تا عید اوج بگیریم

این مجری تلویزیون همچنین گفت: همچنین در ساختار تعریف شده این برنامه مخاطب را در جهت رونق تولید، با انواع و اقسام شغل ها آشنا می کنیم. این برنامه هم پخش زنده دارد و هم آیتم های تولیدی که توامان روی آنتن خواهد رفت.

وی با بیان اینکه هنرستان ایران زمین به شکل هفتکی جمعه ها در کنداکتور قرار می گیرد، گفت: هنرستان ایران زمین واقعا برنامه سختی است که امیدواریم بتوانیم برای ایام عید نوروز به قولی اوج بگیریم و مخاطب را همراه کرده باشیم.

بازگشت به صفحه رسانهها

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برنامه های تلویزیون همگی استودیویی و شبیه هم شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های تلویزیون همگی استودیویی و شبیه هم شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید