ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، زمینه کارآفرینی و اشتغال 20بانوی سرپرست خانوار در کارگاه فراوری پوشاک فراهم شد.

ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار

وبلاگ آقای رضایی-رابعه تیموری: مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه17 در این باره گفت: با هدف کارآفرینی برای بانوان خودسرپرست، بی سرپرست و سرپرست خانوار، در ساختمان کارآفرینی متین کارگاه فراوری پوشاک راه اندازی شده است.

حسین مهربان از اشتغال 20نیروی کار در این مرکز اطلاع داد و اضافه نمود: این افراد جزء بانوان سرپرست خانوار هستند و با توسعه کارگاه، شرایط استخدام 20فرد جویای کار دیگر فراهم شده است.

وی ادامه داد: این مکان در گذشته محل حرفه ­آموزی معتادان بهبودیافته بود و پس از تغییر کاربری، به کارگاه فراوری پوشاک تبدیل شده است.

او راسته­ دوز، دوسوزنه­ زن، وسط کار و نیروی بسته بندی پوشاک را از نیروهای موردنیاز این فراوریی نام برد و گفت: حقوق این افراد به صورت پورسانتی پرداخت می گردد و پس از 3ماه همکاری تحت پوشش بیمه خدمات اجتماعی قرار می گیرند.

به گفته مهربان، برای اشتغال در این مرکز محدودیت سنی وجود ندارد و بانوان سرپرست خانوار برای استخدام در اولویت هستند، اما همه بانوان و آقایان جویای کار ساکن منطقه که از مهارت های لازم برخوردار باشند، می توانند برای تقاضای اشتغال به خیابان زمزم، خیابان شهیدان متین، جنب خیابان آل احمد، پلاک75، ساختمان کارآفرینی متین مراجعه نمایند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره55869139 تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید