الهه منصوریان: فعلا در تیم ملی ووشو هستیم، تفاوت رای من و خواهرم مسئله ای ندارد

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، قهرمان ووشوی بانوان گفت: اینکه رای من و خواهرم با هم متفاوت بود مسئله ای ندارد و باید به نظرات یکدیگر احترام بگذاریم.

الهه منصوریان: فعلا در تیم ملی ووشو هستیم، تفاوت رای من و خواهرم مسئله ای ندارد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آقای رضایی، الهه منصوریان در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در خصوص اینکه نظر شما با خواهرانتان متفاوت بود، گفت: دلیل اینکه نظرات مان متفاوت بود این نبود که ما همسوی فدراسیون ووشو نباشیم و مخالفت کنیم. بلکه هر سه کاندیدا خوب بودند و این آزادی وجود داشت که هرکسی دوشت داشت به نامزد مورد نظرش رای دهد. شهربانو از فرد دیگری حمایت کرد و من از صدیقی. باید به نظرات همدیگر احترام بگذاریم. صدیقی می تواند کوشش کند و با افرادی هم که مخالفش بودند، همسو گردد. ما الان صندلی خیلی خوبی داریم و نگه داشتن آن قطعا سخت است.

وی در خصوص اینکه شهربانو گفته بود از فرد دیگری حمایت کردم و شاید آینده ورزشی ام به خطر بیفتد و نظر شما چیست، گفت: درست است که علی نژاد از فدراسیون رفته است، اما اینجا خانه او است و جایی است که ما را عظیم نموده و فدراسیون را به ثمر نشانده است. قطعا صدیقی هم همین راه را می رود. او حتما با شهربانو صحبت خواهد نمود و در نهایت همگی دور یک میز جمع می شویم و برای موفقیت ووشو برنامه ریزی می کنیم.

قهرمان ووشو بانوان در خصوص اینکه قراردادش با باشگاه چینی به کجا رسید، مطرح کرد: ابتدا بگویم که قرار بود با یک حریف چینی برای کمربند رقابت کنم که کرونا همه چیز را به هم ریخت. باشگاه چینی هم تا دو ماه قبل حقوق مرا واریز می کرد تا مشکل اقتصادی نداشته باشم. تا الان هم اجازه برگزاری مسابقه را نداده اند و امیدوارم شرایط بهتر گردد، چون این شرایط ناراحت نماینده است و ما هم درآمدی نداریم. نمی خواهم گلایه کنم، اما جوایزمان هم داده نشده است.

منصوریان در خصوص اینکه آیا با باشگاه چینی همچنان قرارداد دارد یا خیر، گفت: بله دارم و آنها موظف هستند که حقوق مرا واریز نمایند، چون چیزی به عنوان وقفه در قرارداد نداشتیم، اما مسابقه ای نداریم که آنها هم پرداختی داشته باشند و من هم خودم دوست ندارم وقتی کاری نمی کنم اضافه دریافتی داشته باشم. اگر دوست داشتند، می دهند، در غیر اینصورت می بخشم.

وی در خصوص اینکه چندین بار است که گفته می گردد خواهران منصوریان خداحافظی می نمایند، مطرح کرد: خیلی نمی خواهم در خصوص شرایط صحبت کنم، چون مردم ما را دوست دارند و تا زمانی که بتوانیم کوشش می کنیم. به هرحال دوست داشتیم هر سه خواهر در مسابقات قهرمانی دنیا حضور داشته باشیم و سهمیه ها را هم گرفته بودیم، اما بنا به دلایلی یکی از خواهرانم خط خورد و مشکلاتی پیش آمد. با این وجود فعلا در تیم ملی هستیم. حالا هم باشگاهم را عوض کنم یک اتفاق خوب برای ورزش ایران می افتد و در یک سازمان معتبر مسابقه می دهم و حتما پرچم ایران در کشورهای دیگر بالا می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "الهه منصوریان: فعلا در تیم ملی ووشو هستیم، تفاوت رای من و خواهرم مسئله ای ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهه منصوریان: فعلا در تیم ملی ووشو هستیم، تفاوت رای من و خواهرم مسئله ای ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید