اعلام زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، خبرنگاران : عضو هیئت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی زمان واریز مابه التفاوت حقوق بازنشستگان برای دو ماه فروردین و اردیبهشت را اعلام نمود.

اعلام زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی

به گزارش وبلاگ آقای رضایی علیرضا امیری در گفت وگو باتسنیم با اشاره به افزایش قابل توجه تسهیلات وام بازنشستگان در سالجاری اظهار کرد: این رقم در سال گذشته کم بود و بسیاری از بازنشستگان از سال های قبل در نوبت اخذ این تسهیلات قرار دارند که با توجه به اولویت ها در پرداخت این تسهیلات اقدام می کنیم.

وی در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان در امسال اضافه نمود: جلسات خوبی با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی داشتیم و نظرات خود را بیان کردیم و افزایش حقوق خرداد را دریافت کردیم و مابه التفاوت حقوق دو ماه ابتدای سال را با حقوق تیر دریافت می کنیم.

امیری درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان نیز گفت: سناریوهایی مختلفی در جلسات با سالاری مطرح شد. جلسات تخصصی و کارشناسی شرکت کردیم زیرا باید هم به موضوع عدالت و نیازهای بازنشستگان فکر کنیم و هم محاسبات بیمه ای را توجه داشته باشیم.

عضو اصلی هیئت مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی گفت: شرایط تورم و مسائل مالی کشور به بازنشستگان فشارهای زیادی وارد می نماید و بازنشستگان در موضوع همسان سازی مطالبه گر شده اند و به عنوان نمایندگان آنها می خواهیم بهترین روش برای این موضوع انتخاب گردد.

منبع: اقتصادنیوز

به "اعلام زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان واریز مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید