استراماچونی ضعف هایش را پوشش داده، نظم رمز موفقیت استقلال است

به گزارش وبلاگ آقای رضایی، ایمان عالمی در مصاحبه با خبرنگاران عملکرد آبی پوشان در هفته های اخیر را مطلوب توصیف کرد و گفت: آن چیزی که توانسته به استقلال یاری کند تا از روزهای ابتدایی فصل فاصله بگیرد، نظم و انضباطی است که استراماچونی بر تیمش حاکم کرد و همین امر رمز موفقیت آبی پوشان شد.

استراماچونی ضعف هایش را پوشش داده، نظم رمز موفقیت استقلال است

وی نمایش قابل قبول برابر سپاهان و پیروزی برابر شهرخودرو را یک اتفاق خوب برای استقلال دانست و گفتک سپاهان و شهرخودرو دو مدعی قهرمانی هستند که استقلال برابر آنها نمایش خوبی داشت و با پیروزی برابر شهرخودرو صدرنشین شد.

پیشکسوت استقلال در خصوص کنار گذاشتن دانشگر به خاطر بی انضباطی اعلام کرد: شک ندارم دانشگر یک بازیکن خوب و متعصب است و از فیزیک خوبی برای خط دفاع برخوردار است اما اعتقاد دارم نظم و انضباط در طول چند ماه گذشته رمز موفقیت استقلال بوده و دانشگر هم باید تابع نظم و انضباط باشد. بسیار خوشحالم که استراماچونی نظم و انضباط را فدای امتیاز نمی کند و بر سر اصول خود باقی مانده است.

وی در خاتمه و در پاسخ به این پرسش که استراماچونی چه تغییراتی در استقلال به وجود آورده؟ گفت: بزرگترین تغییر او سیستم 3-5-2 در استقلال است که حالا بازیکنان به خوبی در حال اجرای آن هستند هر روز بهتر از گذشته می شوند. اگرچه در ابتدای فصل خیلی ها از استراماچونی دفاع می کردند اما هرچه از زمان بازی ها گذشت او بر تیم مسلط شد، با بازیکنان رابطه خوبی برقرار کرد و حالا یکی از بهترین مربیان حال حاضر فوتبال ایران است و من امیدوارم این فرایند تا قهرمانی استقلال در لیگ برتر و جام حذفی ادامه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استراماچونی ضعف هایش را پوشش داده، نظم رمز موفقیت استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی ضعف هایش را پوشش داده، نظم رمز موفقیت استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید